Kézilabda mérkőzések

Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Domony KSE
18-26
9-16
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 09. 09
vasárnap 17:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Domony KSE
40-21
18-8
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 09. 09
vasárnap 19:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Idegenbeli
Aranyszarvas SE
VS
Kóka KSK-Tura
24-33
11-18
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 09. 16
vasárnap 17:30
Sport és Tanuszoda Tápiószentmárton Bartók Béla ut
Idegenbeli
Csömöri SSZN KFT
VS
Kóka KSK-Tura
18-28
10-14
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 09. 23
vasárnap 12:00
Sportcsarnok Csömör Major utca 7-9.
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Jászárokszállás VSE
32-25
17-16
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 09. 23
vasárnap 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Idegenbeli
Inárcs-Örkény KC II.
VS
Kóka KSK-Tura
26-32
9-14
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 10. 06
szombat 13:30
Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka Örkény Bart
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
GVM Europe-Vác II.
15-31
8-18
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 10. 07
vasárnap 17:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Kézilabda Sportakadémia Budapest
12-19
6-9
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 10. 12
péntek 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Floor Trend Hatvani KSZSE
26-29
12-17
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 10. 14
vasárnap 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Pásztói KC
26-15
14-4
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 10. 19
péntek 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Idegenbeli
Martonvásári KSE
VS
Kóka KSK-Tura
16-46
5-30
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 10. 20
szombat 12:00
Tóth Iván sportcsarnok Martonvásár Szent László ú
Idegenbeli
Csömöri SSZN KFT
VS
Kóka KSK-Tura
29-22
14-13
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 10. 20
szombat 18:30
Sportcsarnok Csömör Major utca 7-9.
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Hatvani KSZSE
23-25
11-10
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 10. 28
vasárnap 16:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Százhalombattai KE
24-25
12-13
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 10. 28
vasárnap 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Idegenbeli
Gödi SE II.
VS
Kóka KSK-Tura
50-21
31-6
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 11. 04
vasárnap 11:30
Balázsovits János spcs. Göd József utca 3
Idegenbeli
Főnix ISE
VS
Kóka KSK-Tura
36-30
24-17
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 11. 09
péntek 15:30
GEAC Sportcsarnok Gödöllő Páter Károly utca 1
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Szigetszentmiklós NKSE II.
37-23
18-10
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 11. 11
vasárnap 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Aranyszarvas SE
24-42
13-21
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 11. 18
vasárnap 11:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Idegenbeli
Mogyoródi KSK
VS
Kóka KSK-Tura
25-25
13-13
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 11. 18
vasárnap 17:00
Szent László Ált.Isk. spcs. Mogyoród Iskola utca
Idegenbeli
Domony KSE
VS
Kóka KSK-Tura
21-23
12-14
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 11. 25
vasárnap 12:00
Sportcsarnok Kartal Iskola tér 1
Idegenbeli
Mogyoródi KSK
VS
Kóka KSK-Tura
40-33
18-19
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 11. 27
kedd 18:30
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Moyra-Budaörs Handball II.
22-41
11-23
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 12. 02
vasárnap 16:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Aranyszarvas SE
33-31
15-17
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 12. 02
vasárnap 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Idegenbeli
Százhalombattai KE
VS
Kóka KSK-Tura
33-26
14-13
Női Ifjúsági III. KÖZÉP
2018. 12. 08
szombat 12:00
Városi Szabadidő Központ Százhalombatta Vasút utca
Idegenbeli
Jászárokszállás VSE
VS
Kóka KSK-Tura
26-35
11-14
Pest megye Felnőtt B.csoport
2018. 12. 09
vasárnap 10:00
Mészáros Lőrinc Gimn. Jászapáti Vasút utca 2
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Inárcs-Örkény KC II.
Pest megye Felnőtt B.csoport
2019. 02. 08
péntek 19:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Csömöri SSZN KFT
Pest megye Felnőtt B.csoport
2019. 02. 22
péntek 19:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Idegenbeli
Százhalombattai KE
VS
Kóka KSK-Tura
Pest megye Felnőtt B.csoport
2019. 03. 02
szombat 11:00
Városi Szabadidő Központ Százhalombatta Vasút utca
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Gödi SE II.
Pest megye Felnőtt B.csoport
2019. 03. 10
vasárnap 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy
Idegenbeli
Szigetszentmiklós NKSE II.
VS
Kóka KSK-Tura
Pest megye Felnőtt B.csoport
2019. 03. 24
vasárnap 10:00
Városi Sportcsarnok Szigetszentmiklós Szebeni utca
Hazai
Kóka KSK-Tura
VS
Mogyoródi KSK
Pest megye Felnőtt B.csoport
2019. 04. 07
vasárnap 18:00
Sportcsarnok Kóka Dózsa Gy